חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

קורס: בשביל הקריסטלים

בשביל עולם הקריסטלים

מחזור שביעי - נפתח בשמחה והצלחה.
קבוצה נהדרת!
תודה!

מחזור שמיני 

 ימי חמישי בוקר.    2 נובמבר (נותרו 2 מקומות)

מחזור תשיעי

 ימי שלישי אחצ   26 בדצמבר

 


רוצים להתחבר לקריסטלים, להבין אותם,
להבין מה ההשפעה של כל אחד מהם
במטרה לשלבם בחייכם האישיים או כמטפלים? 

מוזמנים לפרגן לעצמכם את החוויה הקריסטלית.


הקריסטלים מסקרנים אתכם? מרגישים בבית שהם לצידכם?
מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע קריסטלי במטרה להעשיר את הידע, החיבור ובעיקר ההבנה של הקריסטלים.

המטרה בקורס, חיבור לקריסטלים ממקום של ההבנה שלהם. להבין את המשמעות וההשפעה של הקריסטלים השונים גם בלי להכיר אותם (כאשר תתקלו בקריסטל חדש), ללא הצורך לזכור את השמות שלהם או התכונות. המידע שאעביר בקורס יאפשר לכם להבין לבד מה ההשפעה האנרגטית: נפשית, רגשית, מנטלית ורוחנית של כל קריסטל בו תתקלו.

בקורס, אעביר את הידע והחיבור העמוק לקריסטלים. אתמקד בהבנה ומשם כל אחד יכול לקחת את החיבור והתובנות למקום הנכון לו, כולל שילובם במגוון סוגי טיפולים פיזיים, רוחניים ואנרגטיים.

אני מאמינה שאלו מכם שבחרו להגיע אליי, הם אלו שאנרגטית מוכנים למסע הזה איתי. אלו שעבורם אני רק הפנס ומורת הדרך והדרך – שלכם.  

ישנם הרבה מורים מעולים, שיטות, אסכולות. אני מאמינה שכל אחד מגיע למי שמתאים לו ברובד האנרגטי ובשלב ההתפתחות האישית/רוחנית. אם בחרתם להעמיק את הידע והחיבור שלכם לעולם הקריסטלים עכשיו ואיתי, כנראה שזה הנכון לכם. שאנרגטית זה הזמן וזו הדרך המתאימה לכם.

            זרמו עם האינטואיציה בבחירה שלכם!
מעוניינים? שלחו אליי מייל ואעדכן אתכם במועד פתיחת הקורס הבא. 

קצת על עצמי...לאפשר לכם להכיר אותי ואת העולם הקסום שלי ולהחליט אם מתאים לכם לצאת איתי למסע.

את הקריסטלים גיליתי בגיל 22, זמן קצר אחרי שהכרתי את אדם, בעלי. אמי, מנורה צ'רני, היתה אישה מיוחדת שהובילה דרך רוחנית כבר בסוף שנות ה 60. היתה מהראשונות בארץ ובזכותה אני כאן, כותבת לכם מילים אלו. בזכותה הגעתי לייעוד שלי, להפיץ את הידע והחיבור לקריסטלים. יכולת שמתעצמת עם כל קורס, כל סדנה, כל אחד שמגיע אליי לגלגל החיים.
אמי תמיד אמרה שיש בי את הכוחות והיכולות שלה,  היה נעים לשמוע אבל, לא ממש האמנתי. היה לי ברור שאם אטפל באנשים, זו תהיה דרך שונה משלה, דרך ייחודית לי. בתחילת הדרך, קראתי ספרים על קריסטלים. ספרים שקבלתי מחו"ל (טרם עידן האינטרנט). למדתי מהספרים והעברתי את הידע הלאה. אנשים חזרו עם פידבקים מדהימים מה שעודד אותי להמשיך לחקור, ללמוד, לחוות.

למדתי מהניסיון, מאנשים, שזה מאוד פשוט. בכל הקשור לקריסטלים, צריך לאפשר. אין צורך להבין, אין צורך להאמין – רק לאפשר. כמו שתינוקות ובעלי חיים עושים באופן טבעי.

הקריסטל ותכונותיו, כתבתי לבקשתם של לקוחות שביקשו מידע בעברית. ואז ביקשו תמונות, אז צילמתי מאות קריסטלים וכתבתי את סוד הקריסטלים.
10 שנים מאוחר יותר הרגשתי שחסר משהו בסוד הקריסטלים. הוא נראה לי פתאום מיושן בניראות, בצילומים, בעריכה, במידע. מיושן וחסר.
ומכאן, נולד סוד הגביש. הפעם חקרתי לעומק את הצד ה"מדעי": הגיאולוגיה, הגימולוגיה, ההיסטוריה.
הפעם היה לי את האומץ לכתוב על הצד האנרגטי, מתוכי, ולא ממה שאחרים כתבו. גם בכללי ובעיקר בכל אחד מהקריסטלים הרבים שבחרתי להוסיף לספר. התעמקתי בצד הגיאולוגי של כל קריסטל, הרפתי מחשבות, ואפשרתי לידע לזרום, מתוך מבט מעומעם באותו הקריסטל שלצידו גנרטור קוורץ עצום ומלא שכבות מרתקות.
אמי כמו גם כמה אחרים, אמרה שגם באטלנטיס עסקתי בקריסטלים, הייתי מהבכירים ומכאן כפי הנראה הידע והחיבור שלא תמיד ברורים לי.

דווקא הפרידה המוקדמת מידי מאמי, הובילה אותי להתפתחות אישית ברבדים שונים ולכתיבת סוד הגביש.

בשיחות שלי עם לקוחות, הרגשתי שאני מעניקה משהו שהוא מעבר לתכונות הקריסטלים. הרגשתי שיש כאן משהו מרתק עבורי, מעצים. הרגשתי צורך בבסיס כלשהו, וחיפשתי. חשבתי על לימודי קאוצ'ינג. ביקשתי מאמי סימנים וקבלתי אותם.

עם השלמת שנת הלימודים הראשונה בבר אילן, גיליתי את מה שבחרתי לקרוא – גלגל החיים הקריסטלי. שילוב קסום של עולם הקאוצ'ינג עם הקריסטלים.
אזרתי אומץ והצעתי לאנשים, התנסתי עם אנשים בפרטני ובקבוצות והיה נפלא. בפרט בפרטני. אני מופתעת בכל פעם מחדש ממה שעולה. ואנשים בזכות הגלגל שלי, מודעים למחשבות או פעולות שעוצרות אותם מקידום ברבדים השונים של החיים.

שלקוחות שאלו אותי על קורס קריסטלים, הפנתי בשמחה לקולגות. עם השלמת לימודי וכפי הנראה בהתאם להתפתחות שלי, אנשים התעקשו שהם רוצים ללמוד ממני. שזה מה שמרגיש להם נכון. האושר וההעצמה שאני חשה בכל קריאת גלגל קריסטלי והבקשות האלו הביאו אותי להבנה שכנראה זה הזמן.

חזרה למציאות....

הקורסים  שהעברתי עד כה, היו נהדרים. . זכיתי באנשים מיוחדים ומקסימים. כולם ריגשו אותי בהתמדה, בעיקר אלו שהגיעו מהצפון, הדרום, ירושלים...היה נפלא.

מטרת הקורס להעשיר את הידע והחיבור לעולם הקריסטלים.  מקור השפעתם של הקריסטלים ברובד העמוק שיאפשר הבנה עמוקה לאופן ההשפעה ולתכונות של סוגי הקריסטלים, ללא הצורך לזכור בעל פה, אלא להתחבר ממקום של הבנה והכרה.
הכרת המקור תאפשר שימוש בהם במהלך טיפול מכל סוג, הכוונה של מטופלים בבחירת קריסטלים המתאימים להם והעצמה אישית במהלך הטיפולים לטובת טיפולים מעצימים יותר.

למי מיועד הקורס
הקורס מתאים לאנשים שאוהבים קריסטלים ומעוניינים להעשיר את הידע לשימוש עצמי ולמטפלים בכל תחום: את הקריסטלים ניתן ומומלץ לשלב בטיפולים שהם פיזיים מכל הסוגים (רפלקסולוגיה, הילינג, רייקי, תטא, קרניאל ועוד), בטיפולים שהם אימוניים (NPL, קאוצ'ינג ועוד), תקשורים, קלפים ועוד.

היכן ומתי
הקורס יתקיים בסטונאייג'
8 מפגשים בני כשעתיים.
מחיר הקורס: 1000 ש"ח כולל ערכת קריסטלים בסיסית והנחה בסך 20% על קריסטלים ותכשיטים.  
למעוניינים: גלגל החיים הקריסטלי במפגש אישי איתי ב 200 ש"ח

אודה על הרשמה מראש, 035784506 ותשלום מקדמה בסך 80 ש"ח
לפרטים נוספים על הקורס,                    מוזמנים להתקשר אליי 0545676021

 אחד הפידבקים שקבלתי מאחת המשתתפות בקורס

אהלן שני,
ברצוני להודות לך על הקורס שעשינו!
אני אשמח לשתף אותך שבדיוק את מטרת הקורס השגתי איתך...
כיום אני מרגישה הבנה וקשר חזק יותר לקריסטלים. 
אני מרגישה בטוחה להמליץ ללקוחות על קריסטלים שמתאימים להם (כמובן גם ע"פ הספר שלך! :) ) 
ואני נהנת מההתעסקות שלי באבנים פי כמה וכמה.
 
המון הצלחה עם המשך הקורסים ובכלל העשיה שלך 3>
אוהבת את החנות שלכם ומחכה להזדמנויות לחזור כל פעם!!
 
אודליה
מייצרת תכשיטים טיפוליים בעזרת קריסטלים בייצור אישי
 


הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il