חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

קורס: בשביל הקריסטלים

בשביל(י) הקריסטלים
קורס הקריסטלים

מחזור עשירי
ימי ראשון. בוקר. פתיחה 4 פברואר 2018

 

הקורס מתקיים בחנות סטונאייג' ברמת גן. 
 

 הוקסמתי מההשפעה של תירגול קריסטלי חדש שהעברתי בקורס הנוכחי
 
הרעיון עלה, התנסתי עם התלמידים והיה עוצמתי!

ההצלחה הובילה למחשבה על כיוון חדש
המשלב קריסטלים עם תכנים מעולם האימון. 

כל קורס- נהיה עוצמתי וטוב מהקודם לו!!
מוזמנים לחוויה


מעט מהפידבקים של תלמידים למטה בסוף העמוד.


פרטים על הקורס

 

הקריסטלים מסקרנים אתכם? מרגישים בבית שהם לצידכם?
מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע קריסטלי במטרה להעשיר את הידע, החיבור ובעיקר ההבנה של הקריסטלים.

המטרה בקורס, חיבור לקריסטלים. הבנה שלהם.
להבין את המשמעות וההשפעה של הקריסטלים השונים גם בלי להכיר אותם (כאשר תתקלו בקריסטל חדש), ללא הצורך לזכור את השמות שלהם או התכונות. המידע שאעביר בקורס יאפשר לכם להבין לבד מה ההשפעה האנרגטית: נפשית, רגשית, מנטלית ורוחנית של כל קריסטל בו תתקלו.

במפגשים הקריסטליים, אתמקד בהבנה שלהם. משם כל אחד יכול לקחת את החיבור והתובנות למקום הנכון לו, כולל שילובם במגוון סוגי טיפולים פיזיים, רוחניים ואנרגטיים.

הקורס כולל התנסויות חוויתיות המשלבות את הקריסטלים עם תכנים מעולם האימון (קאוצ'ינג).
מטרת התירגולים הקריסטליים, העצמה ומיקוד אישיים ובעיקר לימוד והבנה עמוקה של משמעות הקריסטלים, דרך ניתוח הבחירות שלכם ושל שאר המשתתפים.

ישנם מורים/מדריכים נוספים המעבירים את הידע הקריסטלי, אני מאמינה שאלו מכם שבחרו להגיע אליי, הם אלו שאנרגטית מוכנים למסע הזה איתי.
אלו שעבורם אני רק הפנס ומורת הדרך והדרך –
שלכם. 
                                                                זרמו עם האינטואיציה בבחירה שלכם!

קצת על עצמי...
לאפשר לכם להכיר אותי ואת העולם הקסום שלי ולהחליט אם מתאים לכם לצאת איתי למסע.

את הקריסטלים גיליתי בגיל 22, זמן קצר אחרי שהכרתי את אדם, בעלי. אמי, מנורה צ'רני, היתה אישה מיוחדת שהובילה דרך רוחנית כבר בסוף שנות ה 60. היתה מהראשונות בארץ ובזכותה אני כאן, כותבת לכם מילים אלו. בזכותה הגעתי לייעוד שלי, להפיץ את הידע והחיבור לקריסטלים. יכולת שמתעצמת עם כל קורס, כל סדנה, כל אחד שמגיע אליי לגלגל החיים.
אמי תמיד אמרה שיש בי את הכוחות והיכולות שלה,  היה נעים לשמוע אבל, לא ממש האמנתי. היה לי ברור שאם אטפל באנשים, זו תהיה דרך שונה משלה, דרך ייחודית לי.
בתחילת הדרך, קראתי ספרים על קריסטלים. ספרים שקבלתי מחו"ל (טרם עידן האינטרנט). למדתי מהספרים והעברתי את הידע הלאה. אנשים חזרו עם פידבקים מדהימים מה שעודד אותי להמשיך לחקור, ללמוד, לחוות.

הגישה שלי כבר מההתחלה, היתה איפשור. קבלה. הכלה. למדתי שזה מאוד פשוט.
בכל הקשור לקריסטלים, צריך רק לאפשר. להיות פתוחים. אין צורך להבין, אין צורך להאמין – רק לאפשר. כמו תינוקות ובעלי חיים אשר פשוט מקבלים אותם, את הקריסטלים. כמו שהם.

את הקריסטל ותכונותיו, כתבתי לבקשתם של לקוחות שביקשו מידע בעברית. ואז ביקשו תמונות, אז צילמתי מאות קריסטלים וכתבתי את סוד הקריסטלים.
10 שנים מאוחר יותר הרגשתי שחסר משהו בסוד הקריסטלים. הוא נראה לי פתאום מיושן בניראות, בצילומים, בעריכה, במידע. מיושן וחסר.
ומכאן, נולד סוד הגביש. הפעם חקרתי לעומק את הצד המדעי: הגיאולוגיה, הגימולוגיה, ההיסטוריה.
הפעם היה לי את האומץ לכתוב על הצד האנרגטי, מתוכי, ולא ממה שאחרים כתבו. גם בכללי ובעיקר בכל אחד מהקריסטלים הרבים שבחרתי להוסיף לספר. התעמקתי בצד הגיאולוגי של כל קריסטל, הרפתי מחשבות, ואפשרתי לידע לזרום, מתוך מבט מעומעם באותו הקריסטל שלצידו גנרטור קוורץ עצום ומלא שכבות מרתקות.
אמי כמו גם כמה אחרים, אמרה שגם באטלנטיס עסקתי בקריסטלים, הייתי מהבכירים ומכאן כפי הנראה הידע והחיבור שלא תמיד ברורים לי.
דווקא הפרידה המוקדמת מידי מאמי, הובילה אותי להתפתחות אישית ברבדים שונים ולכתיבת סוד הגביש.

 

בשיחות שלי עם לקוחות, הרגשתי שאני מעניקה משהו שהוא מעבר לתכונות הקריסטלים. הרגשתי שיש כאן משהו מרתק עבורי, מעצים. הרגשתי צורך בבסיס כלשהו, וחיפשתי. חשבתי על לימודי קאוצ'ינג. ביקשתי מאמי סימנים וקבלתי אותם.
עם השלמת שנת הלימודים הראשונה בבר אילן, גיליתי את מה שבחרתי לקרוא – גלגל החיים הקריסטלי. שילוב קסום של עולם הקאוצ'ינג עם הקריסטלים.
אזרתי אומץ והצעתי לאנשים, התנסתי עם אנשים בפרטני ובקבוצות והיה נפלא.
אני מופתעת בכל פעם מחדש ממה שעולה. ואנשים בזכות הגלגל שלי, מודעים למחשבות או פעולות שעוצרות אותם מקידום ברבדים השונים של החיים.

כאשר לקוחות שאלו אותי על קורס קריסטלים, הפנתי בשמחה לקולגות. עם השלמת לימודי וכפי הנראה בהתאם להתפתחות שלי, אנשים התעקשו שהם רוצים ללמוד ממני. שזה מה שמרגיש להם נכון. האושר וההעצמה שאני חשה בכל קריאת גלגל קריסטלי והבקשות האלו הביאו אותי להבנה שכנראה זה הזמן.

חזרה למציאות....

הקורסים  שהעברתי עד כה, היו נהדרים.
זכיתי באנשים מיוחדים ומקסימים. כולם ריגשו אותי בהתמדה, בעיקר אלו שהגיעו מהצפון, הדרום, ירושלים...היה נפלא.

מטרת הקורס להעשיר את הידע והחיבור לעולם הקריסטלים. להתחבר למקור השפעתם של הקריסטלים ברובד העמוק, שיאפשר הבנה עמוקה, ללא הצורך לזכור בעל פה.
חיבור זה, יאפשר שילוב הקריסטלים במהלך טיפול מכל סוג, להעשרה אישית שלכם כמטפלים ושל המטופלים שלכם.  

למי מיועד הקורס

הקורס מתאים לאנשים שאוהבים קריסטלים ומעוניינים להעשיר את הידע לשימוש עצמי ולמטפלים בכל תחום: את הקריסטלים ניתן ומומלץ לשלב בטיפולים שהם פיזיים מכל הסוגים (רפלקסולוגיה, הילינג, רייקי, תטא, קרניאל ועוד), בטיפולים שהם אימוניים (NPL, קאוצ'ינג ועוד), תקשורים, קלפים ועוד.

היכן ומתי

8 מפגשים בני כשעתיים – שעתיים וחצי כולל הפסקה.

מחיר הקורס: 1000 ש"ח כולל ערכת קריסטלים בסיסית והנחה בסך 20% על קריסטלים ותכשיטים.  

למעוניינים: גלגל החיים הקריסטלי במפגש אישי איתי ב 200 ש"ח

הקורס יתקיים בסטונאייג',  פרטים ליום ושעה באתר

אודה על הרשמה מראש, 035784506 ותשלום מקדמה בסך 80 ש"ח

לפרטים נוספים על הקורס,                    מוזמנים להתקשר אליי 0545676021

 

               חלק מהפידבקים שקבלתי ממשתתפים בקורס

ינואר  2017
תודה, היה שעור מקסים. תודה על ההסברים, התרגילים, השיתופים. 
שני, אני מקבלת יותר ויותר את ההבנה של הקריסטלים, יושב לי טוב. מרגיש לי טוב. תודה רבה

דצב  2017
הי שני, לא הספקתי להודות לך אתמול על הקורס הנפלא והדרך המדהימה שעשינו בזכותך. לא ידעתי בכלל שעולם הקריסטלים יפה ומדוייק כל כך. קודם פשוט אהבתי אותם. עכשיו אני מבינה הרבה יותר וגם משחררת את הפצעים הישנים. המון המון תודה על הכל ואני מקווה שנתראה בקרוב.

ינואר  2018
רוצה לשתף בשינוי (שלדעתי קרה מהמפגש אתמול בעזרת הקריסטלים ) , אם אתם זןכרים רציתי לחזק את הביטחון העצמי בכל מיני תחומים , אז אתמול בהלך כל המפגש החזקתי את הקריסטלים בידיים רוב הזמן ...
היום להפתעתי , ואפילו עוד אתמול בערב לאחר המפגש (היה לי שיעור אקרו יוגה) הביטחון העצמי שלי קיבל בוסט , פתאום דברים שרציתי לומר , שבדרך כלל אני מהסס ושומר בלב , פשוט יצאו ממני ישר , גם היום בלימודים פתאום הרגשתי שאני משדר יותר ביטחון והצלחתי לדבר עם יותר אנשים במהלך ההפסקה (בדרך כלל יושב די לבד או עם איזה שני חברים גג ) היום גם אנשים שאף לא דיברתי איתם פנו אלי והתפתחה שיחה מעניינת וגם במהלך השיעור כל דבר שלא היה לי ברור ישר שאלתי את המורה וקיבלתי תשובה ( בדרך כלל הייתי חושב שזה לא רלוונטי לשאול או פוחד ממה יחשבו אחרים על השאלות שלי ) .
בקיצור , הקריסטלים שוב מוכיחים לי (ומקוןה שדרך השיתוף שלי , גם לכם ) עד כמה הם אפקטיבים אם מאפשרים להם ועוד יותר כאשר מאמינים בהם דרך כוונה מודעת .

לאחר שתגובה זו הועלתה בקבוצה, תלמידה נוספת הגיבה: 
אתה כלכך מיוחד !
תודה על השיתוף. שאגב גם בשבילו היה צריך בטחון! בחרת לחשוף. יצאת החוצה. מעורר השראה !
במיוחד בשבילי, שגם אני דיברתי על ביטחון , והנה פתאום שמתי לב (בעקבות החשיפה שלך עכשיו) שחוויתי בדיוק את אותו הדבר היום!
חזרתי לעבודה אחרי שלא הייתי שבוע וליבי נפתח, התקשורת זרמה בצורה מדהימה...
בבוקר עשיתי מדיטציה קצרה , החזקתי קוורץ והתכוונתי! אחרי זה בכלל שכחתי מהמדיטציה וזה פשוט קרה מעצמו, מדהים! תודה ששמת את תשומת ליבי לזה.

קריסטלים מתנות מן הטבע
קריסטלים מתנות מן הטבע
מפגשים קריסטליים
מפגשים קריסטליים
מכתב תודה
מכתב תודה

1

הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il