חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   

אבא הילל 17 רמת גן

סדנאות וקורסים 


קריסטלים בסביבת העבודה

השפעתם של הקריסטלים עלינו, אפשרית הודות לצורת ההתגבשות שלהם ולמבנה האטומי הפנימי. יכולתם של הגבישים (קריסטלים) לשנות תדרים ידועה באופן מדעי ומשמשת את המדע והטכנולוגיה. 

השפעתם של הקריסטלים עלינו באמצעות איזון כאשר השפעתו של כל קריסטל משתנה ותהיה בהתאם להרכב המינרלי, למבנה החיצוני והפנימי, לצבע, לקשיות, מירקם ולשקיפות. 
כאשר אנשים מגיעים למקום בו הקריסטלים מהווים חלק, הם חשים זאת. לא תמיד יודעים לקשר, אבל התחושה הטובה והשונה קיימת.
אנשים הנכנסים לסטונאייג' בפעם הראשונה, חלקם אנשים שעברו ברחוב והתמגנטו פנימה, ללא ידיעה לאן נכנסים, לרוב מופתעים ונלהבים, לעיתים משתפים בתחושות שהמקום מעניק להם. גם ללא ציפיות, מרגישים משהו אחר, משהו טוב. זאת הודות לאנרגיה שהקריסטלים משדרים. התחושה המועברת לאנשים בסטונאייג' מורגשת הודות לכמות העצומה שמן הסתם לא תהיה במשרד או במרחב האישי שלכם, עם זאת גם להנחתם של כמה קריסטלים במרחב, תהיה השפעה. כתמיד, מומלץ לזרום עם, ולבחור בצורה אינטואיטיבית ובהתאם לאופי המקום.
קריסטלים מומלצים להנחה במרחב העבודה: משרד, מפעל, קליניקה, מרפאה או כל מקום אחר:

מושבת סיטרין.
קריסטל השפע. השפעתו על החיבור לשפע, לידיעה שאתם ראויים. עשרות חנויות, מסעדות, עסקים בכל התחומים, שבחרו להניח את הסיטרין, חשבו שינוי בתזרים של המקום.


טורמלין שחור.
קריסטל שהשפעתו על הגנה מספיגת אנרגיות שאינן טובות לנו. הגנה מאנשים שמקנאים, שאינם מפרגנים או שסתם עוברים תקופה לא טובה. לקוחות רבים, מבקשים ממני קריסטל להגנה בעבודה. אני בכל פעם מופתעת מכמה שקולגות לא מפרגנים וכמה אנשים חשים צורך בהגנה. הנחת הטורמלין על השולחן במשרד ואחיזתו בהתאם לאינטואיציה, מצמצמת את השפעת האנרגיה שאינה מתאימה לנו.

מושבת אמטיסט.
השפעתו על הרמוניה ואוירה טובה. אנשים שהניחו מערות אמטיסט, מספרים על תגובות מדהימות של הסביבה. התלהבות, עיניין ומיגנוט של אנשים.

קוורץ.
קריסטל שהשפעתו על טיהור כללי. מצויין בפרט כאשר בסביבה הרבה מחשבים או עמודי סלולר/חשמל.

רוזקוורץ.
השפעתו על אהבה. באופן אישי וגם בהוויה. להנחתו בסביבה השפעה על אווירה כללית של אהבה.

לברדורייט.
השפעתו על אינטואיציה, יצירתיות בפרט בתחום העסקי. מאפשר שחרור מפרקטציוניזם.

כמה מלקוחותי, רו"ח, מטפלים בתחומים שונים, עו"ד ואחרים, בחרו להניח במשרדם קערה עם מגוון קריסטלים כחלוקי נחל. הם מאפשרים ללקוחות/קולגות לאחוז בהם במהלך פגישות. מה שמעניק עיניין, מיקוד ולרוב הצלחה בפגישות.

 

 

 

 

 

 

קריסטלים בסביבת העבודה
טואול - בניית אתרים