חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   

אבא הילל 17 רמת גן

סדנאות וקורסים 


התחברתם, בחרתם, יש לכם קריסטל. מה עכשיו ?

יופיים והשפעתם של הקריסטלים היא אחת מהמתנות שהטבע העניק לנו. בכל מקום בו קריסטלים, אנשים מציינים שנעים להם להיות. אנשים נדהמים ולעיתים מופתעים מההרגשה שלהם בזמן השהות בסטונאייג'. ההפתעה היא בעיקר עבור אנשים המגיעים פעם ראשונה בעיקר כאשר הכניסה היתה מקרית. ללא ציפיות. רבים שואלים אם אפשר לישון במקום. או פשוט לעבור לגור שם. 

אנשים חשים את הקריסטלים בצורה שונה. אין נכון ולא נכון. יש שחשים את הקריסטלים כחום, עיקצוצים, תחושה נעימה בגוף ועוד. רבים אוהבים אותם, מחוברים אליהם, חשים את השפעתם האנרגטית בהקלה על כאבים או בשינוי ברובד כלשהו בחיים, ללא תחושה מסויימת בזמן האחיזה. יש בינינו שאינם חשים אותם בצורה כלשהי אבל פשוט אוהבים אותם, מתחברים אליהם, נהנים להיות בסביבתם.

לקריסטלים בבית, בקליניקה, במקום העבודה, השפעה על האוירה הכללית. אנשים אשר בחרו להניח קריסטלים במקומות אלו, מציינים כי אנשים המגיעים אליהם, חשים טוב. לעיתים קרובות שוהים במקום שעות מעבר למתוכנן.
בכדי ליהנות מהשפעה ממשית וממוקדת של הקריסטלים חשוב שהם יהיו צמודים לגוף. אחיזת קריסטל תאפשר לו לספוג את האנרגיה שלנו, לאזן אותה ולפלוט חזרה אנרגיה שהשפעתה על האיזון שלנו.
ניתן לשאת קריסטלים בכיס, כתכשיט, להדביק עם פלסטר למקום הנדרש, להניח במקום בו שוהים ולאחוז ביד שניתן ועוד. הנחת קריסטלים מתחת לכר, היא דרך נהדרת ליהנות מהשפעתם. לאפשר להם להשפיע על האיזון שלכם ברובד הנדרש. לכאב ממוקד רצוי להניח על מקום הכאב או לאן שהיד תוביל אינטואיטיבית.

 

התחברתם, בחרתם, יש לכם קריסטל. מה עכשיו ?
טואול - בניית אתרים