חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   

 סדנאות וקורסים 


חיפוש :

טיהור הקריסטלים

הקריסטלים רגישים וסופגים אנרגיות מהסביבה. כן, כאשר מישהו נוגע בקריסטל שלכם, הקריסטל עלול לספוג מהאנרגיות שלו, וזה לרוב בסדר. זרמו עם האינטואיציה, עם התחושה. כאשר אדם שאתם חשים טוב לצידו, לא משנה אם זה מישהו קרוב שאתם מכירים ואוהבים, או אדם שהרגע פגשתם, נוגע בקריסטל שלכם, אז הקריסטל ספג אנרגיה של אדם שנעים לצידו, אנרגיות שנעימות לכם. נפלא! עכשיו הקריסטל נושא אנרגיות נעימות. לעומת זאת, כאשר מישהו נוגע בקריסטל והתחושה היא כזו שלא רציתם שיגע, טהרו אותו. ייתכן שאדם שאתם אוהבים יגע בקריסטל ותחושו כך, טהרו. זרמו עם מה שמרגיש לכם נכון.
המבנה וצורת ההתגבשות היחודיים של הקריסטלים המעניקים להם את העוצמה לאיזון אנרגיות וריפוי ואת אפשרות התיכנות, גם מאפשרים ספיגת אנרגיות מהסביבה. אנרגיות שיכולות להיות נהדרות ומעצימות עבורכם או אנרגיות שאינן טובות לכם והקריסטל ספג אותן במקומכם. הקריסטל גם סופג אנרגיה מכם, כאשר הוא מסייע לכם ברובד כלשהו.
חשוב לטהר את הקריסטלים שלכם מידי פעם, מתי שחשים צורך. מתי שנזכרים בכך. אין חוקים או כללים כל כמה זמן ובמשך כמה זמן. מתי שנזכרתם, מתי שחשבתם על כך, טהרו.
קיימות כמה דרכים לטיהור אנרגטי של הקריסטלים. הדרך המומלצת ביותר להרגשתי, היא הנחתם תחת מים זורמים או בגשם. ניתן ומומלץ גם, להניחם על גבי מושבת קוורץ או לצד גנרטורים מקוורץ.
המים הזורמים מטהרים. הנחתם במים, מי מלח או מלח אינם מומלצים, כיוון שלאלו השפעה על פני הקריסטל מבחינת הניראות והמרקם. כמו כן למים זורמים השפעה מטהרת יותר מאשר מים עומדים.
הקוורץ הוא קריסטל נהדר לטיהור והעצמה ולכן מומלץ להניח קריסטלים בעיקר כאשר בתכשיטים, על מושבה. ניתן לטהר גם על ידי החזרתם לאדמה למשך זמן שזורם לכם.
הנחת הקריסטלים לאור השמש או הירח ישלימו את הטיהור. היות וחלק מהקריסטלים עלולים להתבהר בשמש, הנחתם בשמש מומלצת לזמן קצר.

 

בניית אתרים 2all