חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   

אבא הילל 17 רמת גן

סדנאות וקורסים 


בחירת הקריסטל שלך

אנשים שונים יבחרו באותו קריסטלים מסיבות שונות ואנשים שלהם אותה מטרה, יבחרו בקריסטלים שונים.

נקח למשל ביטחון עצמי. המקור לתחושה של חוסר ביטחון עצמי שונה מאדם לאדם, אנחנו שונים באופי, בתפיסה, בפרדיגמות ואמונות שונות שהובילו לחוסר הביטחון ולכן לאנשים שונים יתאימו קריסטלים שונים. גם שמדובר בכאב פיזי. המקור לכאבי גב למשל, שונה בין אנשים שונים. בחירה אינטואיטיבית, תוביל לקריסטל הקשור למקור הכאב או החסימה.
לכל אדם הקריסטלים שהם שלו. אלו אשר "נולדו" עבורו, עליו רק למצוא אותם. אנשים שונים יבחרו את אותו הקריסטל מסיבות שונות, ואנשים שונים יבחרו קריסטלים שונים לאותה המטרה.
לא תמיד נבין מה הסיבה שבחרנו בקריסטל מסויים. סמכו על האינטואיציה שלכם. אפשרו לעצמכם לזרום. 

קורה שבוחרים קריסטל שבעצם לא ממש אוהבים. זו יכולה להיות בחירה אינטואיטיבית במהלך סיור בין קריסטלים או בחירה במהלך טיפול כלשהו. להרגשתי, מניסיוני האישי ומנסיוני עם תלמידים ואנשים שבחרו בחוויה הקריסטלית  בפגישה אישית, נראה שבחירה זו היא בקריסטל שביכולתו לסייע לנו במקום בו אנו זקוקים לשינוי אבל חוששים מהשינוי. מקום בו קיים אזור נוחות. מצב המשרת אותנו, גם אם קשה להודות בכך ולכן קיימת הבנה או ידיעה בצורך בשינוי אבל הרצון לא באמת שם. הרצון לשנות חיצוני, קיים כלפי אחרים, אולי כלפי העצמי במחשבה ממקום של ידיעה שצריך אבל בעומק, בפנים, אין את הרצון לשנות. קיים פחד או משהו אחר הגורם לכך. הבחירה במה שלא אוהבים, קשורה ומסייעת להבין את נקודה זו. זה הקריסטל שיכול לסייע בכל זאת, להשיג את השינוי, האיזון, המטרה.
בכל פעם שתתקלו בקריסטלים, אפשרו לעצמכם להינתק ולזרום. העין תמשך לקריסטלים מסויימים ויהיו כאלו שבכלל לא תבחינו בהם. בביקורכם הבא באותו מקום, קרוב לוודאי שתמשכו לקריסטלים אחרים, לעיתים כאלה שהיו שם בפעם הקודמת אבל לא הבחנתם בהם. זו האינטואיציה.
לאחר שתבחרו את הקריסטל שלכם בצורה אינטואיטיבית, קראו את שכתבתי על אותו קריסטל ונסו לחבר למה שעובר עליכם בשלב זה. החיבור יאפשר הבנת הבחירה, גם כאשר המטרה שלכם היא פיזית. קרוב לוודאי, שתגלו שבאותו קריסטל תכונות הקשורות אליכם ומכאן החיבור בין המנטלי/רגשי לפיזי.

קריסטלים לאנשים אחרים
אנשים שאוהבים קריסטלים, לרוב גם אוהבים לחלק קריסטלים. כמתנות ימי הולדת, כמתנות קטנות באירועים בעבודה, אירועים חברתיים או סתם כך לאנשים שפוגשים. אנשים אוהבים ומתרגשים לקבל קריסטלים. אתם יכולים לתת לאדם קריסטל קטן, שעלה לכם שקלים בודדים, ואותו אדם יתרגש וישמור את הקריסטל הזה לתמיד. המסר, הכוונה, הם שמרגשים. והקריסטל עצמו כמובן.
בחלוקת קריסטלים באירועים, אפשר ומומלץ לבחור מגוון, וכל אחד יקבל את מה שהוא הכי צריך. מה שנכון לו. בבחירת קריסטל כמתנה אישית, התמקדו באדם שעבורו הקריסטל ובחרו אינטואיטיבית.
כל קריסטל נולד לאדם מסויים שצריך רק למצוא אותו, לעיתים אתם השליחים שמביאים את הקריסטל של אדם אחר, אליו. לכן כאשר תחושו רצון להעביר קריסטל שלכם לאדם אחר, זרמו. זה כנראה הקריסטל שלו. כאשר אתם רוכשים קריסטל כמתנה, לא משנה אם אישית או קריסטלים קטנים אותם תחלקו באירוע מכל סוג, כל אחד יקבל את הקריסטל המדוייק עבורו. מדהים, אבל עובד.

 

בחירת הקריסטל שלך
טואול - בניית אתרים