חנות קריסטלים
 
  

שירות לקוחות
 
  
     

 


   


אבא הילל 17 רמת גן

סדנאות וקורסים 


סטונאייג' הוקמה בשנת 1988, על ידי אדם ושני תודר מתוך אהבה וחיבור לקריסטלים. משולחן קטן בסלון הביתי, סטונאייג' צמחה וגדלה מתוך עצמה, ללא תכנון, לחנות קריסטלים מובילת דרך, הגדולה בארץ ומהגדולות בעולם.
הכיצד זה שקריסטל, גביש, יכול לסייע לנו באיזון וריפוי ? איך יכול להיות, מה ההגיון שאבן- תאזן את הסוכר, הדם, תעביר כאב ראש? איך אבן יכולה להביא לנו שפע? - מוזמנים להסבר קצר
הבחירה האינטואיטיבית של הקריסטלים היא הנכונה והמדוייקת ביותר. כך תמשכו לקריסטל הנכון לכם ביותר באותה נקודת זמן. קריסטל שהשפעתו על המקור של מה שאתם רוצים לחזק, להעצים או לרפא. המקור לכל תכונה או תסמין פיזי שונה בין אחד לשני ולכן לאנשים שונים יתאימו קריסטלים שונים, גם כאשר המטרה דומה.
מבנה וצורת ההתגבשות היחודיים של הקריסטלים המעניקים להם את העוצמה לאיזון אנרגיות וריפוי ואת אפשרות התיכנות, גם מאפשרים ספיגת אנרגיות מהסביבה
ילדים, לרוב, אוהבים קריסטלים. הם מקבלים אותם כמו שהם, ללא שאלות, ללא הגדרות. פשוט מתחברים ומאפשרים
עין החתול אינו שם של קריסטל אלא של תופעה הקיימת על מגוון קריסטלים שונים.
שימוש בקריסטלים בהתאם לתאריכי הלידה הפך לנפוץ באירופה של המאה ה 18. לאורך ההיסטוריה ובמקומות שונים בעולם כל אחד משנים עשר סימני הזודיאק קושר לאבן או שתיים הקשורות בתכונותיהן לתכונות המזל
אנשים שבחרו להציג קריסטלים במשרד או בכניסה למרחב העבודה, מספרים על תגובות נלהבות ומפרגנות מהמבקרים במקום. אנשים מתלהבים מהיופי, הייחודיות ומהאוירה שבמקום.
השפעתם של הקריסטלים עלינו, אפשרית הודות לצורת ההתגבשות שלהם ולמבנה האטומי הפנימי. יכולתם של הגבישים (קריסטלים) לשנות תדרים ידועה באופן מדעי ומשמשת את המדע והטכנולוגיה.
חכמים ביהדות ציינו את כוחן ועוצמתן של האבנים לרבות סגולות רוחניות, מנטליות, רגשיות ופיזיות. רבינו בחיי בפירושו על שמות כ"ח: " אין לך כל אבן ואבן מן האבנים היקרות שלא תמשוך כוח מן העליונים.."
logo בניית אתרים